?> Mutlaka Okuyun - EFT - TEPELEME

Mutlaka Okuyun

 
880 views

Yasal Uyarı:  Lütfen Okuyun

EFT – Tepeleme, henüz tıp otoriteleri tarafından genel kabul görmüş ve tamamiyle desteklenen bir yöntem değildir. Deneyseldir.

Bu blogda yer alan bilgi, öneri ve değerlendirmeler okuyucuyu yaşam, sağlık, kişisel gelişim ve benzeri konularda bilgilendirmek; bazı  olasılık ve olanakları farkedebilmesini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Blogun içeriğinde yer alan bilgiler kesinlikle profesyonel tıp hizmetlerine bir alternatif oluşturmak için sunulmamaktadır. Özellikle tıbbi gözetim altında bulunan okuyucularımız, ilgili tıp uzmanlarının onayını almaksızın  kullandıkları ilaçlarda, uygulanan tedavilerde, beslenme düzenlerinde, egzersiz programlarında ve yaşam biçimlerinde herhangi bir değişikliğe gitmemelidirler.

Uygulamanın deneysel oluşu nedeniyle, özellikle epilepsi ve şizofreni gibi ilaç ve tıbbi denetim gerektiren rahatsızlık tanısı konmuş kişilerin bu uygulamaları mutlaka uzman bir doktor denetiminde yapmaları önerilir.

 

  tarafından 15:40 itibariyle gönderildi.

 Bir yanıt bırakın

Bu HTML tagleri ve özellikleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)