?> EFT-Tepeleme Bir Mucizedir - Tepeleme
Kas 052015
 
780 views

EFT-Tepeleme Bir Mucizedir

EFT-Tepeleme Bir Mucizedir

EFT-Tepeleme, gerçek bir lütuftur.
İnsan bedeni gibi olağanüstü mükemmellikteki ilahi bir cihazın kendi kendini onarmasını sağlayan deneysel bir yöntemdir.

PANİK ATAK VE EV HAPSİ

İki hafta kadar önce, 15 yıldır zorunlu haller dışında ve ağır yatıştırıcı ilaçlar almadan evden çıkamayan ve sık sık panik atak yaşayan bir danışanımızı ziyaret ettik. Normal koşullarda ev ziyareti yapmayız. Hele böyle bir amaçla hiç İstanbul dışına çıkmadık. Ancak bu kez başka bir seçeneğimiz yoktu. 20 yıllık bir mahkumiyeti sonlandırabilme umudu ağır bastı. Eşimle birlikte bizi arabayla aldılar, gittik.

Çok güzel karşılandık. Sıcak bir aile ortamı. Birbirleriyle uyumlu aile fertleri. Öyle bir ortamda C. hanımın panik ataklar yaşadığını ve 20 yıldır evden çıkamadığını tahmin etmek hiç kolay değildi.

Önce uzun uzun sohbet ettik. Olayın ne zaman başladığı… Ne tür evrelerden geçtiği… Tıbbi olarak ne tür tedaviler uygulandığı…

C. hanım ilaç kullanmaktan bıkmış durumdaydı. Kızı ise annesiyle birlikte bir çay bahçesine gidip birlikte çaylarını yudumlamanın hayalini kuruyordu. Bizi ikna eden de kızı olmuştu. Çünkü annesinin, hiçbir özel gününe gelemediğini anlatmıştı bize.

Sadece iki turluk bir uygulama yaptık. Sıkıntı seviyesi 4’e kadar düştü. Devam eden sohbetle birlikte tekrar uygulamaya gerek kalmayacak kadar azaldı.

Hem C. hanıma, hem de kızına EFT-Tepeleme uygulamalarının nasıl yapıldığını tekrar tekrar anlattık. Kitabımızı verdik. Gereksiz yere inat etmeden, ama kararlılıkla ve yılmadan uygulamalara devam etmelerini önerdik.

EFT-Tepeleme uygulamalarıyla yeni tanışanlar genellikle kendi durumlarını değerlendirmekte zorlanırlar. Bu doğaldır. Çünkü hem bu konuda yeterli farkındalığa sahip değildirler; hem de olayların içinde, her şeyi bire bir yaşarken ancak ağaçları görebilir, ormanı farketmezler. Ama bu sorun, zamanla kendiliğinden çözülür.

Bir hafta sonra C. hanımın kızıyla telefonda görüştüm. Çalışmalara devam ettiklerini, çok büyük değişiklikler olmadığını söyledi. C. hanımın bir ara bir yakınının evine ziyarete gittiğini ve orada 5 saat süreyle oturduğunu anlattı. (Oysa C. hanım zorunlu olarak yaptığı ziyaretlerde bile 10-15 dakikadan fazla aynı yerde kalamıyordu.) Aslında zincirleri kırmaya başlamışlardı ama, henüz farkında değillerdi.

Bir kaç gün sonra bu kez eşim C. hanımla bir telefon görüşmesi yaptı. C. hanım daha önce evine hiç gitmediği bir komşusunu ziyaret etmiş ve iki saat boyunca hiç bir sorun yaşamadan orada oturmuştu. O da henüz farkında değildi. Ama özgürlüğünün tadını çıkarmaya başlamıştı bile. Ayrıca eşiyle birlikte, -üstelik ilk kez- hiç ilaç kullanmadan komşu bir kente arabayla gitmişlerdi.

BAŞ AĞRISI

İki gün önce yakın bir arkadaşımız ziyaretimize geldi. 10 gündür yoğun bir baş ağrısı vardı. İlaçlar fayda etmiyordu. Yine de idare eder durumdaydı. Daha önceleri defalarca benzer ağrı nöbetleri yaşamış, serum verilerek uzun saatler sonunda kontrol altına alınabilmişti.

Uygulamamızı yaptık. Başlangıç ağrı düzeyi 6 idi.
İlk turda 5 – 5.5 civarına düştü.
İkinci turda 4 oldu.
Onunla da sohbetimizi sürdürdük. Ağrı giderek silindi. Sıfırlandı.
Üçüncü tura gerek kalmadı.
Şimdi eşini dostunu arayıp EFT-Tepeleme yönteminin yarattığı mucizeyi, “meğerse yıllardır kendine boşu boşuna işkence etmiş olduğunu” anlatıp duruyor.

EFT-Tepeleme için özel şeylere, mucizelere inanmanız gerekmiyor.

Bu yöntem zaten mucizenin ta kendisi.

Ahmet Aksoy

 Bir yanıt bırakın

Bu HTML tagleri ve özellikleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

Önceki yazıyı okuyun:
Topluluk Önünde Konuşma Korkusu Nasıl Aşılır? [++]

Topluluk Önünde Konuşma Korkusu Nasıl Aşılır? Hepimiz irili-ufaklı bir sürü korkuya sahibiz. Ancak, korkularımızın olması, korkulacak bir şey değildir. Çünkü...

Kapat